Çin Kavitasyon Vücut Şekillendirme Makinesi Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Linda Chen

Telefon numarası : 86-13922109025

Naber : +8613922109025

Free call
Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd.

Dermasha, Hayalinizdeki Bedeni Şekillendirmek

Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı
Markalar: dermaşa No. Çalışanları: 99~399
Yıllık satış: 100000-10000000 Yıl kurulan: 2020
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Guangzhou Dermasha Technology Co, Ltd

Biz Guangzhou Dermasha Technology Co, Ltd Guangzhou Çin'de profesyonel bir lider estetik cihaz üreticisidir ve 10 yılı aşkın bir süredir bu alanda uzmanlaşmıştır.

Ortağımızın küresel pazarı genişletmesini desteklemek için yüksek kaliteli cihazlar ve OEM ve ODM proje hizmetleri sunmaya adadık.Firmamız ağırlıklı olarak güzellik ekipmanları, Kavitasyon Makinesi, Vücut Zayıflama Makinesi, Hydra Yüz Oksijen ve Mezo Terapi makinesi, HIFU ve RF makinesi, Cryolipolysis, Lipo lazer makinesi, EMSculpt kas geliştirme makinesi, IPL SHR Epilasyon Makinesi, Diyot lazer zayıflama ve şekillendirmeye odaklanmaktadır. makine, Fraksiyonel CO2 Lazer makinesi, Uzun darbeli lazer makinesi, Cilt Analizörü, Derma Kalemi Mikro İğne, PDT Makinesi, Siyah Nokta Kaldırma, Yüz Buharlı Pişirici ve diğer kişisel bakım ev kullanımı cihazları vb. Bireysel ihtiyaçlar veya OEM ürünleri mevcuttur.

 

Misyonumuz, ortaklarımıza Yüksek Kalite Kontrol Cihazları, İyi Uzun Vadeli Hizmetler, Rekabetçi Fiyat, Hızlı Teslimat, Uzun Garanti, Teknik ve Pazarlama Desteği sunmaktır.Bizimle iletişime geçelim!

 

Çin Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. şirket Profili 4

Çin Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. şirket Profili 5

Çin Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. şirket Profili 6Çin Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. şirket Profili 7

Geçmiş

2013 yılında sanayi ve ticaretin entegrasyonunu gerçekleştirmek için kendi fabrikasını kurmuştur.Ürün Ar-Ge departmanı kavitasyon makinesi sistemi 、 Hydra Facial sistemi 、 Cryolipolysis yağ dondurma sistemi 、 Radyo frekans sistemi geliştirir.

 

2014 yılında Çin'in güzellik endüstrisinde belirli bir pazar payına sahiptir.Aynı yıl Amerika pazarına girdi ve birçok müşteri tarafından iyi karşılandı.

 

2015 yılında, ürün araştırma ve geliştirme departmanı, kavitasyon makinesi serisi HIFU sistemini geliştirdi.

 

2016 yılında, pazarı genişletmek için dünyanın dört bir yanındaki sergilere katıldık.

 

2017 yılında, ürün Ar-Ge departmanı kavitasyon sistemini yükseltti ve yeni nesil kavitasyon makineleri geliştirdi ve göğüs büyütme ve popo kaldırma işlevlerine sahip ekipmanların geliştirilmesini sağladı.

 

2018'de yetenek ekibi, her müşteriye daha iyi hizmet verebilmek ve 1'e 1 hizmet özelliklerini elde etmek için genişlemeye devam etti.

 

2019 yılında, ürün araştırma ve geliştirme departmanı, 9'u 1 arada kavitasyon makinesi ve Epilasyon sistemi adlı en son kavitasyon makinesini piyasaya sürdü.
 

Kuruluşundan bu yana, Dermasha'nın güzellik ekipmanları ürünleri tüm dünyada satıldı ve dünyanın çeşitli ülkelerinde on binlerce müşteri temsilcimiz var.

Hizmet

Neden bizi seçmelisiniz:

  1. Kalite Kontrol: Teslimattan önce %100 kalite kontrol, Nitelikli ürünü iki kez kontrol edin
  2. Güvenlik Stoku:Tüm cihazlar Güvenlik Stokta oder için hazır
  3. Hızlı teslimat süresi: Ödemeyi aldıktan sonra, OEM ve ODM ürünleri hariç 3-7 gün içinde kesinlikle hızlı teslimat
  4. Uzun Süreli Garanti : Tüm ürünlerimiz 1 yıl garanti ve tüm kullanım ömrü bakımı sunar.Seni hayatın boyunca desteklemek.
  5. Profesyonel Satış Sonrası Ekibi: 12 saat içinde size zamanında Hizmetler ve Çözüm sağlayın 6. Deneyimli OEM ve ODM departmanı
  6. Müşteriye özel ürünler mevcut
  7. Her işbirliği ortağı için bir paket Hizmetler, Teknik destek, klinik destek, pazarlama desteği, satış sonrası destek vb.
  8. Lojistik Desteği: Uluslararası Lojistik DHL, FedEx, UPS, Hava, Deniz vb. Dropshipping hizmetleri de dahil olmak üzere kapıdan kapıya teslimat hizmeti.
  9. Ödeme Desteği:Depozito VIP müşteriler için mevcuttur 10. İş Ortağı: Diğer işiniz için Çinli alıcınız ve ortağınız olun ve pazarı genişletin.

 

Ekibimiz

Dermasha, 30 kişilik bir yönetim destek ekibi de dahil olmak üzere güçlü bir ekibe sahiptir;Donanım tasarımı, yazılım tasarımı, görünüm tasarımı ve diğer departmanlar dahil olmak üzere 58 kişilik bir Ar-Ge ekibi; Pazarlama ekibi, esas olarak pazar analizi sağlayan ve Ar-Ge ekibine müşteri geri bildirim bilgilerini toplayan 20 kişiden oluşmaktadır;klinik ekibinde 39 kişi var.Yüzlerce klinik denemeden sonra, müşterilere en gerçek deneyimi sağlarlar ve her ürüne makinenin çalışmasını sağlarlar; Satış ekibi 100'den fazla kişiye sahiptir, 1'e 1 hizmet verebilir ve her müşteriye en iyi hizmeti verebilir. ;30 kişilik profesyonel satış sonrası ekibi, küçük dillerde ve 24 saat çevrimiçi destek sağlayabiliriz, ilk kez tüm sorunlarınızı çözeriz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin